Välisvalgustite müük

Välisvalgustid annavad koduõuele viimase lihvi, suurendades turvalisust ja lisades hubast kodutunnet.

Välisvalgusteid valides tuleb arvestada, et need peavad taluma erinevaid ilmastikuolusid, temperatuurikõikumisi ning sageli ka niiskust. Pakume erineva disaini ja paigaldusviisiga välisvalgusteid, mis sobivad ka kõige erinevamatele kodudele.

Välisvalgusteid võib jagada nelja gruppi:

  • pollarvalgustid (nn postid)
  • seinavalgustid
  • süvistatavad valgustid
  • prožektorid

Välisvalgusti tuleks valida vastavalt oma vajadustele ja paigaldusvõimalusele.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

VAATA VEEL – LED VÄLISVAGUSTID SEINALE JA HINNAD – KATALOOG pdf.

VAATA VEEL – LED SÜVISTATAVAD VALGUSTIS JA HINNAD – KATALOOG pdf.

VAATA VEEL – DISAIN VÄLISVALGUSTID JA HINNAD pdf.

Postivalgusteid on reeglina kolme erineva kõrgusega. Mida kõrgem post, seda laiemalt ta valgust edasi kannab. Mida kõrgemaks läheb post, seda võimsam peaks olema valguse tugevus.

Süvistatavad valgustid saab paigaldada näiteks tuulekastide, seina, treppide, aedade jne sisse.

Prožektorid on eelkõige mõeldud suure ala valgustamiseks ning paigaldatakse kõrgele, et valgus alla suunata. Samuti võivad nad olla mõeldud mingi asja, taime vms esiletoomiseks, kus valgusvihk on suunatud esemele. Prožektorit pole soovitav paigaldada vahetult garaažiukse kohale, kuna valgus võib teatud nurga alt silmi pimestada. Pikaajaliselt muutub selline valgus häirivaks ja on ebamugav.

Liikumisandurid ja hämaralülitid võimaldavad valgustust endale sobivalt automatiseerida, et saavutada energiasääst või suurem kasutusmugavus.

Valgusti valikul on olulisem õige valgustugevuse valik.

Valgustitesse, mis põlevad pikaajaliselt, sobivad säästulamp ja LED.

LED-valgustid on kas integreeritud LED-idega või saab nende sisse paigaldada LED-valgusallika. Integreeritud LED-ide puhul pakuvad tootjad kallimate valgustite puhul LED-plaadi vahetuse võimalust. Odavamate variantide puhul sõltub see tootest ja LED-plaadi hilisemast saadavusest.

Küsi pakkumist:

Kontakt EST